نویتل ایران

نویتل ایران

ما نماینده شرکت Navitel (نویتل) در ایران و ناحیه خاورمیانه هستیم. نقشه ایران برای  نرم افزار نویتل توسط ما تهیه می شود. برای دیدن نمونه ای از نقشه ایران می توانید اینجا را کلیک کنید.

شرکت NAVITEL® (نویتل) با خوشحالی اعلام می کند که هم اکنون نقشه مسیریاب ایران برای فروش ارائه شده است.

نقشه ایران با همکاری شرکت MemNav ، شرکتی پیشتاز در کشورهای منطقه خاورمیانه، که متعهد به توسعه نقشه ها و خدمات است، ارائه گردیده است.
شرکت NAVITEL و شرکت MemNav با یکپارچه کردن تخصص ها، تکنولوژی ها و تجربیات وسیع شان در ارائه محصولات مسیریاب، نسل جدیدی از نقشه ایران را ارائه کرده اند، که دارای جزئیات دقیق و دقت بی نظیر است و توسط خدمات آنلاین NAVITEL پشتیبانی می شود.
نقشه ایران در برگیرنده 142885 کیلومتر مسیر جاده ها، 14223 شهر، شهرک و سایر مناطق مسکونی و 74951 نقطه مورد علاقه است. این نقشه دربرگیرنده مناطق شهری و شهرک های صنعتی با قابلیت جستجو در آنها، و جزئیات شبکه جاده ای شامل همه خیابان ها و جاده ها با نشانگر جهت حرکت، ارتباط جاده ها به همدیگر، میدان ها و سایر اطلاعات مهم جاده ای است.

اطلاعات تفصیلی:
نقشه نسخه Iran Q3 2014:
– 142885 کیلومتر مسیر جاده ای
– 14223 منطقه مسکونی روی نقشه
– 95 منطقه مسکونی با جزئیات بسیار زیاد
– 74951 نقطه مورد علاقه

قیمت تک فروشی نقشه مسیریاب ایران نویتل:
مدت لایسنس    قیمت تک فروشی
دائمی              23 یورو
1 ساله            12.99 یورو
1 ماهه           2.24 یورو

برای خرید نقشه در ایران از طریق shop.navitel.ir اقدام کنید و برای خرید نقشه خارج از ایران به قسمت “Buy” روی وب سایت رسمی NAVITEL بروید.
کاربران سیستم عامل اندروید می توانند برای خرید لایسنس برای دستگاه های جدید خود به  Google Play بروند و از قسمت منو My Navitel =>  Purchase maps را انتخاب کنند.
نکته مهم!  لطفا توجه داشته باشید که نقشه Q3 2014 ایران فقط با نسخه 9.1.0.0 و نسخه های بالاتر مسیریاب نویتل سازگار است.

درباره شرکت MemNav 
شرکت MemNav  شرکت تخصصی در تهیه نقشه های دیجیتال بوده و برترین ارائه کننده نقشه های جی پی اس برای کشورهای منطقه خاورمیانه است (  www.MemNav.com ). شرکت MemNav توسعه دهنده و ارائه کننده نقشه های جی پی اس برای دستگاه های ناوبری جی پی اس دار، گوشی های تلفن هوشمند/تبلت ها و جی پی اس های خودرویی است. تیم MemNav یک گروه متعهد و متخصص از کارشناسان بین المللی نقشه و با اشتیاق برای ارائه جدیدترین خدمات نقشه، دستگاه های جی پی اس، مسیریابی و تجهیزات نقشه برداری به مشتریان ما هستند.

درباره شرکت  NAVITEL:
شرکت NAVITEL یکی از پیشتازان ارائه مسیریاب در صنعت مسیریابی اتوماتیک است. متخصص در توسعه و تولید نرم افزار مسیریاب ماهواره ای و نقشه کشی است. مسیریاب نویتل قابل اجرا روی سیتم عامل های اندروید، ویندوز فون، آیفون، آیپد، بلک بری، ویندوز موبایل، بادا، سیمبین، جاوا، ویندوز سی ای با ویژگی برجسته گرافیک سه بعدی و خدمات شبکه های جغرافیای اجتماعی است. ارائه کننده آخرین و دقیق ترین نقشه های مسیریابی دیجتال اروپا، آسیا، کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) و آمریکای لاتین است. برای اطلاعات بیشتر درباره NAVITEL، لطفا از http://www.navitel.cz/en/ بازدید کنید.

نویتل یک شرکت تکنولوژی پیشرفته و ارایه دهنده راهکارهای راهیابی در صنعت خودرو بوده، که تخصص اصلی آن در تهیه نرم افزارهای راهیابی و تهیه نقشه می باشد. این شرکت نرم افزار راهیابی را برای Android, iPhone/iPad, BlackBerry Q10/Z10/Z30, Windows Phone 7.5/8, Symbian, Bada, Tizen, Windows CE, Windows Mobile  ارایه می دهد. نویتل جدیدترین و دقیق ترین نقشه ناوبری دیجیتال ایران، روسیه، اروپا و آسیا فراهم می کند.

شرکت نویتل با بسیاری از شرکت های بزرگ برای ارایه نرم افزا راهیاب مانند HTC, Asus, Rover, E-TEN (glofish trademark), Fly, Gsmart که زمینه فعالیت آنها PDA و گوشی های هوشمند بوده و شرکت های JVC, BBK Electronics, Hyundai, Voxtel, Fly, Research Institute of Space Device Engineering, Global Navigation, Carmani, Mircom و Mystery  در زمینه ارایه نرم افزار و نقشه برای PND همکاری دارد.

[CBC show=”y” country=”ir”]سایت رسمی شرکت راه نقشه خاورمیانه   نماینده رسمی نویتل در ایران بوده و کلیه امور سفارش و تهیه نقشه در این شرکت انجام می پذیرد.[/CBC]

Iran GPS map for Navitel